Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Side by Side – lodówka dla dużej rodziny

Dom Data publikacji - 12 sierpnia 2022 Autor - Redakcja wyposazenie-domu.pl
Side by Side


Lodówki to urządzenia, bez których bardzo trudno byłoby wyobrazić sobie jakąkolwiek kuchnię. Ich działanie pozwala nam przechowywać produkty w odpowiedniej świeżości czy chłodzić napoje w upalne dni. Z tego powodu nie warto lekceważyć kwestii wymiany naszej chłodziarki, kiedy przyjdzie na to czas. W jaki sposób wybrać odpowiednią lodówkę, jeśli mamy wielu domowników? Dobrym wyborem będzie model Side by Side – lodówka dedykowana dla dużej rodziny. Jak dokonać wyboru, żeby nowa chłodziarka sprawdziła się w naszym mieszkaniu?

Side by Side – lodówka otwierana jak szafa

Czym są lodówko-zamrażarki Side by Side? Klasyczna chłodziarka to model Combi, w którym zamrażarka znajduje się na dole urządzenia. Tego typu sprzęty znajdziemy w większości kuchni i często świetnie się tam sprawdzają. Problem może pojawić się jednak wtedy, kiedy nasza rodzina się powiększy i tradycyjny kształt i pojemność lodówki przestaną być dla nas wystarczające.

Side by Side – lodówka tego typu może stanowić rozwiązanie tego kłopotu. W jej przypadku zamrażarka jest usytuowana pionowo i znajduje się tuż obok drzwi do komory chłodziarki. Ten design można skojarzyć z szafą, gdyż drzwiczki lodówek Side by Side otwierają się dokładnie w taki sam sposób, jak drzwi naszej domowej garderoby.

Lodówko-zamrażarka Side by Side – dla kogo to dobry wybór?

Lodówko-zamrażarka Side by Side to oczywiście świetny wybór w sytuacji, kiedy nasza rodzina jest liczna. Dzięki większym rozmiarom od klasycznej lodówki będzie ona mogła pomieścić znacznie więcej produktów spożywczych, co wpłynie na oszczędność czasu, jaki przeznaczymy na zakupy. Wyposażeni w taki sprzęt nie będziemy musieli co chwilę odwiedzać hipermarketów, gdyż większe zakupy dla wszystkich członków rodziny przestaną być dla nas problemem.

Oczywiście nie oznacza to, że z lodówki Side by Side będą zadowoleni jedynie posiadacze mieszkań z dużą ilością domowników. Dużym plusem w ich wypadku jest rozmiar zamrażarki, który znacznie wykracza ponad to, co znamy z klasycznych chłodziarek. W związku z tym taki model może przydać się także tym osobom, które cenią sobie większe zapasy mrożonych produktów i szukają miejsca, gdzie mogliby je przechować.

Co jeszcze mogą nam zaoferować lodówki Side by Side?

Chociaż w przypadku tego modelu chłodziarko-zamrażarek rozmiar ma kluczowe znaczenie, nie jest to oczywiście jedyna rzecz, jaką mogą nam one zaoferować. Warto zwrócić uwagę także na ich design, który świetnie wzbogaci nasze wnętrze swoim niespotykanym wyglądem. Przykładowo lodówka czarna Side by Side świetnie skomponuje się z minimalistycznym i nowoczesnym wnętrzem.

Co jednak, jeśli będziemy musieli zrobić remont? W tym wypadku sprawdzą się tak zwane lodówki modułowe, takie jak Samsung Bespoke. To nietypowy rodzaj chłodziarki, w którym bez żadnych problemów wymienimy przedni panel, żeby zmienić ich kolor. Z takim modelem nie będą nam straszne żadne przemeblowania, zmiany wystroju czy remonty, gdyż będziemy mogli dostosować nasz sprzęt do każdej sytuacji.

Awaryjne zasilacze

Redakcja wyposazenie-domu.pl

Specjalizujemy się w budownictwie, domach, multimediach, nieruchomościach, ogrodach i zakupach.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?