Stoły z żywicy – naturalne piękno zawarte w drewnie!

Drewno jest niezwykle wdzięcznym surowcem. Nadaje pomieszczeniu ciepła, tajemniczości i naturalnego akcentu, nawet w połączeniu z nowoczesnymi aranżacjami. Niezależnie od stylu, jednym z istotniejszych elementów umeblowania stanowi stół. To głównie w jego obrębie toczy się życie domowników. Musi więc nie tylko bezawaryjnie służyć przez długie lata, ale i idealnie wkomponować się w wystrój domu, nadając mu niepowtarzalny charakter. 

Jeśli poszukujesz idealnego blatu – koniecznie sprawdź ofertę stolarskiej firmy Drewno z Duszą i zapoznaj się z niepowtarzalnym charakterem jej pracy. Biegła w swym fachu firma, tworzy m.in. stoły z żywicy, drewniane stoliki kawowe oraz stoły okrągłe. Doświadczeni i pełni pasji pracownicy w pełni wykorzystują potencjał surowca, co w połączeniu ze specjalistycznymi narzędziami i nowatorskimi technikami, gwarantuje zachwycający efekt końcowy. Do każdego zlecenia firma podchodzi indywidualnie, dlatego korzystając z jej usług, masz możliwość darmowej wyceny interesującego Cię projektu. Zaufaj specjalistom i skontaktuj się z przedstawicielami na drewnozdusza.pl. 

Żywica epoksydowa – niepowtarzalna jakość i naturalne piękno

Żywica epoksydowa w połączeniu z twardym drewnem, to nie tylko bezkompromisowa, najwyższa jakość materiałów naturalnych – to również nowoczesna kombinacja gwarantująca niepowtarzalność i wyjątkowość mebla. Nie da się przejść obok nich obojętnie. Sposób, w jaki żywica otula drewno i wyciąga z niego to, co najlepsze (podkreślając krzywiznę słoi, podbijając kolorystykę), jest efektem harmonii i spójności między pracą rzemieślnika, a naturą. 

Ponadprzeciętna odporność na ścieranie, zarysowania czy uderzenia, to cechy stołu, który możesz posiadać, dzięki firmie Drewno z Duszą. Co więcej, blaty z żywicą epoksydową dobrze znoszą działanie wilgoci, jak również i wysokich temperatur. Ponadto możliwość barwienia żywicy, pozwala nadać wyjątkową barwę – względem Twoich upodobań i wizji. Firma, w trosce o swego klienta, wykonuje również stoły na wymiar. Niezależnie więc czy zdecydujesz się na wykonanie stołu do salonu, czy na stoliki kawowe – meble wychodzące z pracowni, spełnią wszystkie Twoje oczekiwania, ponieważ projekt stanowi efekt wspólnej pracy przyszłego użytkownika i doświadczonych specjalistów. 

Epoksyd – drugie życie dla drewna

Żywica jest używana nie tylko do tworzenia nowych produktów, ale także daje możliwość przekształcenia starego stołu lub wykorzystania pojedynczych, niszczejących desek lub elementów pni. Często używane jest więc drewno z różnymi nieprawidłowościami tak, aby podczas formowania blatu wszelkie nierówności, zostały później wypełnione płynną żywicą, tworząc oszałamiający efekt. Specjalistyczne narzędzia i znajomość surowców, pozwala uniknąć ewentualnych niedociągnięć, w postaci wsiąkania żywicy w drewno i tworzeniu się nieestetycznych pęcherzyków powietrza. Ponadto, dzięki niskiej porowatości, epoksyd jest niesamowicie wygodny pod względem higieny – wystarczy regularnie przecierać go wilgotną szmatką.

Zdaj się na specjalistów i odkryj specyfikę pracy pasjonatów drewna firmy Drewno z Duszą. Skontaktuj się z przedstawicielem lub wejdź na oficjalną stronę internetową Drewnozduszą.pl w celu poznania oferty.

Redakcja wyposazenie-domu.pl