Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Nowoczesna, a zarazem niedroga do urządzenia kuchnia – to możliwe!

Dom Data publikacji - 31 sierpnia 2022 Autor - Redakcja wyposazenie-domu.pl
niedroga do urządzenia kuchnia


W jaki sposób urządzić kuchnię tak, aby była maksymalnie funkcjonalna, piękna, a przy tym niedroga? Wbrew pozorom można połączyć piękno, funkcjonalność i niską cenę mebli kuchennych, stosując tych kilka prostych zasad.

Gdzie kupić dobre meble?

Postaraj się zawęzić obszar poszukiwań do rejonu, w którym mieszkasz. Dzięki temu nie wydasz majątku na transport, a zakup mebli finalnie okaże się bardzo tani. Możesz też polować na okazje online, wykorzystując do tego celu możliwość odbioru gotowych mebli osobiście, z pomocą własnego transportu, lub zamawiając transport z magazynu w Twojej najbliższej okolicy. Czasami lepiej, nie mając w najbliższym sklepie idealnego mebla z Twoich marzeń wybrać coś innego, co finalnie bardziej się opłaci. W przyszłości sobie podziękujesz! Firma AKORD w internecie oferuje bardzo duży wybór produktów, przez co dokonanie właściwego wyboru będzie łatwiejsze. Unikaj też kupowania mebli już złożonych. Spakowane w wygodne paczki meble do samodzielnego złożenia są nie tylko tańsze, ale również łatwiejsze w transporcie — czasem nawet nie trzeba zamawiać specjalnego pojazdu.

Jaką jakość mebli wybrać?

Nowe meble do kuchni muszą być przede wszystkim solidne. Nie wybieraj tych z dolnej półki, ponieważ często produkowane są one ze sklejki lub najgorszej jakości płyty meblowej. Szafki wiszące muszą dużo dźwigać, nie odbarwiać się, nie blaknąć, ale też być łatwe do mycia. Z kolei blaty kuchenne muszą cechować się dużą odpornością na wilgoć i częste czyszczenie. Najlepiej jest dotknąć ich i spróbować sobie wyobrazić, jakie mogą być ich losy po zalaniu czy szorowaniu. Czasem słaba jakość jest widoczna gołym okiem. Gdy zaoszczędzisz, kupując najtańsze meble, po dwóch latach znów będziesz musiał wymieniać umeblowanie kuchni i w efekcie wydasz więcej, niż kupując raz, ale porządnej jakości.

Postaw na uniwersalność

Trendy meblarskie zmieniają się dość często, zwykle co kilka lat. Trudno jednak wyobrażać sobie, by po 3-4 latach zmieniać całkowicie umeblowanie kuchni, gdy obecna przestanie być modna i atrakcyjna. Dlatego postaw na uniwersalizm — stonowane, proste kolory, takie jak szarość, biel czy brązy, zawsze będą modne, a w razie odmiennej koncepcji kolorystyki wnętrza można kupić tylko farbę do ścian i tym samym szybko zmienić jego oblicze. Nawet najmodniejsze meble kiedyś przestają być modne — nie przepłacaj, chcąc być awangardowym, bo finalnie tylko na tym stracisz! Wśród mebli AKORD na pewno uda Ci się znaleźć ciekawe, niedrogie komplety kuchenne, które będą modne jeszcze za 5 czy 10 lat – i możesz to stwierdzić na pierwszy rzut oka!

Awaryjne zasilacze

Redakcja wyposazenie-domu.pl

Specjalizujemy się w budownictwie, domach, multimediach, nieruchomościach, ogrodach i zakupach.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?