Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Wygodny prysznic z szerokimi drzwiami

Dom Data publikacji - 7 września 2023 Autor - Redakcja wyposazenie-domu.pl
prysznic z szerokimi drzwiami


Kabina z natryskiem to rozwiązanie, które przyjęło się w wielu domach jako funkcjonalny, higieniczny i wygodny sposób na branie porannego prysznica. Nic więc dziwnego, że korzysta z niego niemała część społeczeństwa. Szczególnie wygodne są prysznice z szerokim wejściem i rozsuwanymi drzwiami lub konstrukcje typu walk-in na wpół otwarte. Wiele osób przeprowadzając remont w swojej łazience, decyduje się wymienić wannę na bardziej ekonomiczne rozwiązanie, jakim jest prysznic. W czasach, gdy rachunki za zużycie wody i energii potrafią zaskoczyć, każdy stara się znaleźć oszczędności w domowym budżecie. Sprawdźmy, jakie modele kabin z szerokimi drzwiami oferuje rynek artykułów do wyposażenia łazienek.

Kabina prostokątna z otwieranymi drzwiami i głębokim brodzikiem

Kabina połączona z głębokim brodzikiem to rozwiązanie, które w pewnym stopniu zastępuje wannę. Głęboki brodzik zapewnia wygodne miejsce na codzienne mycie się, a dodatkowo umożliwia nalanie większej ilości wody. Zapewnia to też bezpieczną kąpiel małemu dziecku, które samodzielnie nie bierze jeszcze prysznica. Kabinę prysznicową zintegrowaną z głębokim brodzikiem można zamówić od razu w zestawie. Dostępna jest np. kabina prysznicowa prostokątna 80 x 100 cm z otwieranymi drzwiami montowanymi na rolkach. Zintegrowana budowa kabiny i brodzika gwarantuje wysoki poziom wykończenia i 100 proc. szczelności konstrukcji, tym samym zwiększając poziom komfortu podczas korzystania z nich.

Szerokie drzwi szklane prysznicowe

Oprócz kabin prysznicowych istnieją również formy pryszniców, które nie wymagają brodzika. Prysznic wnękowy to rozwiązanie, do którego wykorzystuje się drzwi szklane prysznicowe dostępne w pełnej gamie rozmiarów rozsuwane, uchylne i składane. Utworzenie prysznica w niewielkiej wnęce sprawi, że łazienka zyska na luksusowym wyglądzie i zrobi pozytywne wrażenie na wszystkich. Do szerokiej wnęki z natryskiem można zamontować drzwi prysznicowe przesuwne 140 cm, zapewniając łatwy dostęp osobie potrzebującej więcej miejsca, niż przyjmuje się standardowo. Wnęka prysznicowa to rozwiązanie, które prezentuje się rewelacyjnie w łazience urządzonej z klasą. Szeroki wybór drzwi prysznicowych w różnych stylach i rozmiarach sprawi, że cała wnęka przeobrażona na prysznic odmieni każdą łazienkę i będzie to niewątpliwie zmiana na lepsze.

Dodatkowe akcesoria do kabiny prysznicowej

Dla wielu użytkowników korzystanie na co dzień z kabiny prysznicowej jest wygodniejsze niż kąpiele w wannie. Dla osób starszych lub nie w pełni sprawnych ruchowo kabina prysznicowa i wnęka z natryskiem to rozwiązanie, które pozwala na wprowadzenie dodatkowych udogodnień, których nie można zainstalować przy wannie. W kabinie przyściennej istnieje możliwość zamontowania dodatkowych uchwytów i siedziska. Dodatkowe akcesoria do kabiny prysznicowej zwiększą komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Szerokie drzwi prysznicowe rozsuwane bądź uchylne oraz uchwyty również można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb, albo zamówić gotowe zestawy prysznicowe spełniające wszystkie oczekiwania domowników.

Artykuł sponsorowany

Awaryjne zasilacze

Redakcja wyposazenie-domu.pl

Specjalizujemy się w budownictwie, domach, multimediach, nieruchomościach, ogrodach i zakupach.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?