Okleina na drzwi odmieni Twoje wnętrze

Okleina na drzwi jest w stanie zupełnie zmienić wygląd Twojego domu. Jest wiele powodów dlaczego decydujemy się na takie rozwiązanie. Czy Twoje drzwi są zniszczone? A może ich wygląd Ci się po prostu już znudził? Przestał pasować do nowo zakupionych mebli? Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się do pokoju dziecka, przecież wiemy jak szybko im się zmieniają upodobania. Nie ma nic prostszego niż zaopatrzenie się w naklejki na drzwi! 

Naklejka na drzwi szeroka gama

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów oklein. Różnią się one materiałami, wymiarami, nadrukami czy kolorami. Na pewno uda Ci się znaleźć coś, co przypadnie Ci do gustu. Okleina jest ciekawym, nieinwazyjnym sposobem odnowienia drzwi i nadania im drugiego życia. Sposób ten jest bardzo tani, szybki i łatwy. Po pierwsze ceny oklein są znacznie niższe niż ceny nowych drzwi, do tego nie ma potrzeby zmiany całych ich framug. W Internecie wpisując okleina na drzwi uzyskujemy mnóstwo wyszukiwań, co sprzyja znalezieniu tej odpowiedniej. Warto jednak postawić na firmę, która cieszy się pozytywną renomą.  Aplikacja okleiny na drzwi nie wymaga zaawansowanego sprzętu remontowego czy drabiny. Zastanów się jaki efekt chcesz uzyskać w swoim pokoju. Czy naklejka ma zakryć uszkodzone drzwi? A może nadać im unikatowości łącząc się z dodatkami Twojego wnętrza? Spróbuj odpowiedzieć na te pytania, a następnie decyzja należy już tylko do Ciebie! 

Okleina na drzwi wewnętrzne aplikacja

Wydawać by się mogło, że aplikacja naklejki na drzwi jest bardzo trudna. Tak naprawdę trzymając się instrukcji jesteśmy w stanie przykleić ją bardzo sprawnie, bez zapowietrzeń. Na początku upewnij się, że wybrany wzór okleiny będzie pasować do Twojego wnętrza, a jej materiał do tworzywa, z którego wykonane są drzwi. Wymierz i wytnij kształt okleiny, najlepiej położyć okleinę na drzwiach, a następnie odrysować kształt i wyciąć go ostrymi nożyczkami. Kolejne kroki to oczyszczenie, wyrównanie i odtłuszczenie powierzchni drzwi. Możesz na początku umyć drzwi, a następnie wyrównać ich powierzchnię na przykład za pomocą papieru ściernego. Zabieg ten jest konieczny jeśli kiedykolwiek drzwi były na przykład malowane i nie posiadają już gładkiej faktury. Do odtłuszczenia możesz użyć spirytusu lub specjalnego środka odtłuszczającego. Aby nakleić naklejkę, rób to dokładnie i cierpliwie, od góry do dołu stale ją dociskając. Ułatwić pracę może nam ściągaczka do mycia szyb. Jeśli powinie Ci się noga i zauważysz zapowietrzenia, szybko odklej okleinę w tym miejscu i spróbuj nakleić ponownie.

Czy udało się już Ciebie przekonać do okleiny na drzwi wewnętrzne? Jest ona świetnym rozwiązaniem kiedy planujemy budżetowy remont lub zmianę aranżacji wnętrza szczególnie w pokoju dziecięcym. Dodatkowo, samodzielna aplikacja może dać nam satysfakcję oraz poczucie, że wykonaliśmy renowację na własny sposób. Jeśli tylko masz chwilę wolnego czasu i trochę pieniędzy, nie wahaj się przed zaopatrzeniem się w naklejki na drzwi. W razie niepowodzenia lub uzyskania niezamierzonego efektu zawsze możesz się jej łatwo pozbyć. 

Redakcja wyposazenie-domu.pl